Autoinstalator

instalator popularnych skryptów jak WordPress, Joomla, Prestashop,
Drupal, Moodle, Magento, osCommerce, Zen Cart i inne

Autoinstalator skryptów Installatron

Installatron zapewnia instalację:

     Systemów zarządzania treścią (CMS) są przeznaczone do zarządzania zawartością dynamicznych stron internetowych. Wszystkie aplikacje typu CMS mają zdolność do zarządzania wiadomościami lub wpisami na blogu oraz obejmują system szablonów, który pozwala okreslić układ/styl strony. Bardziej złożone systemy CMS mogą zawierać prawie niekończącą się listę dodatkowych funkcjonalności, np: określanie własnych kategorii, systemy komentarzy, logowania użytkowników, ankiet, statystyk, menadżer plików, FAQ, itp. Systemy zarządzania treścią można podzielić na następujące główne kategorie: blogi (także znane jako weblogs), systemy CMS, portale (zawierające moduły, które mogą być dodawane do standardowych, trzykolumnowo rozplanowanych stron) i frameworki (systemy do samodzielnego budowania witryn).

     Aplikacji dla e-Commerce i Biznes. Webowe oprogramowanie biznesowe zawiera systemy e-commerce (znane również jako webowe koszyki sklepowe) dla działających sklepów internetowych, systemy obsługi klienta oraz systemy zarządzania projektami. Korzystając z oprogramowania e-commerce, szczególnie ważne jest by aktualizować je na bieżąco oraz być zorientowanym w problematyce bezpieczeństwa wykorzystywanych aplikacji.

     Aplikacji galerii obrazów oraz skrypty które pomagają w zarządzaniu stronie muzyką, filmami i innymi multimediami.

     Ankiet i statystyk zawierają różne aplikacje, które umożliwiają analizowanie ruchu na stronie przeprowadzanie ankiet i sond.

Autoinstalator skryptów zawiera między innymi:

Wordpress

WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności.

Joomla!

Joomla! to program do łatwego tworzenia i obsługi dynamicznych witryn www. Jeśli zamierzasz stworzyć lub zlecić wykonanie swojej strony internetowej, to Joomla! jest właśnie dla Ciebie.

Drupal

CMS wyposażony w funkcje, które oferują między innymi system blogów, środowiska przeznaczone do wspólnej pracy nad projektem, fora, biuletyny, galerie grafik/zdjęć, możliwość wysyłania i pobierania plików.

PHP-Fusion

system zarządzania treścią przeznaczony głównie dla stron domowych oraz niewielkich portali. Wersja instalacyjna systemu zawiera szereg najważniejszych modułów, takich jak moduł newsów, artykułów, nawigacji czy panel admina.

Xoops

Kolejny system zarządzania treścią wywodzący się z PHP-Nuke.

TYPO3

System zarządzania treścią Open Source Content Management System - można o niego oprzeć zarówno małe jak i duże rozbudowane strony.

SEO Panel

Zestaw narzędzi, które umożliwia Państwu śledzenie pozycji stron w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Możliwość monitorowania pozycji w wynikach wyszukiwania wraz z historią zmian.

Prestashop

Jeden z najpopularniejszych skryptów sklepu internetowego. Ma możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły darmowe i płatne. Jedne z lepszych i bardziej polecanych skryptów tego typu.

osCommerce

Aplikacja sklepu internetowego. Podstawowa wersja zawiera mechanizmy prezentacji towaru, system logowania klientów, system recenzji, informowanie o produktach, newsletter, system prezentacji nowości, moduł promocji.

Magento

Otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License w wersji 3.0. Rozwija go Varien w oparciu o framework Zend Framework.

Zen Cart

Domyślna instalacja obejmuje wszystko, co potrzebne do utrzymania profesjonalnej witryny sklepu internetowego. Właściciel zarządza produktami, cennikiem, dostawami, biuletynami informacyjnymi, sprzedażą itd.

Moodle

Platforma stworzona dla wszystkich, którzy pragną stworzyć internetowy kurs online sprawdzający na bieżąco wyniki i udostępniający przeróżne merytorycznie zgodne dane w wszechstronny sposób.

phpBB

phpBB to darmowa aplikacja internetowa umożliwiająca prowadzenie własnego forum dyskusyjnego.

Simple Machines

To kolejna popularna aplikacja pozwalająca na stworzenie własnego forum dyskusyjnego.

MediaWiki

Jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów.

phpMyChat

Aplikacja do rozmów w czasie rzeczywistym. phpMyChat pozwala na tworzenie unikalnych kont użytkowników (tymczasowych jak i stałych) czy dowolnych aktywnych pokoi rozmów.

Coppermine

Aplikacja, która pozwala na stworzenie internetowego albumu fotograficznego. Aplikacja ta działa podobnie do forum internetowego. Umożliwia dodawanie kategorii, albumów i obrazków. Można dodawać użytkowników, grupy i nadawać im prawa do dodawania zdjęć i komentarzy.

Piwigo

Piwigo to narzędzie do tworzenia profesjonalnych albumów internetowych.